Skip to main content

WarSAVA świeci przykładem

Wyślij zdjęcie

Zgarnij 5000 PLN lub vouchery na Cyfrowe.pl

Daj się rozpoznać.

Wznieś swoją kreatywność na wyżyny i dołącz do naszego konkursu fotograficznego! Wypełnij formularz, prześlij swoje najlepsze zdjęcie i zobacz, jak Twój talent może zostać nagrodzony. My w LUG doskonale rozumiemy co to pasja. Niezwykłe nagrody czekają – dołącz już dziś!

Więcej szczegółów konkursu, poznasz po kliknięciu przycisku


Atrakcyjne nagrody!

Zgarnij atrakcyjne nagrody! Nagroda główna to aż 5000 zł, a to jeszcze nie koniec! Wyłonimy również trzy szczęśliwe osoby, które otrzymają vouchery o wartości 1500 zł ze sklepu cyfrowe.pl. Co więcej, wyróżnimy nasze ulubione prace na firmowym profilu LUG Light Factory na Facebooku. Nie przegap tej okazji, aby wygrać i zaprezentować swoje umiejętności!

Konkurs fotograficzny

Weź udział w konkursie fotograficznym, w którym szukamy prac ukazujących atmosferę i wpływ nowoczesnego oświetlenia na  stolicę. Pokaż jak modernizacja wpłynęła na mieszkańców i ich codziennie życie. To doskonała okazja, aby podzielić się swoją kreatywnością i fascynacją światłem. Dołącz do nas i odkryj magię światła w przepięknej stolicy.

 

Poznaj szczegóły

Aby poznać wszystkie szczegóły konkursu, zapoznaj się z regulaminem, który możesz pobrać [tutaj]. Znajdziesz tam pełne informacje dotyczące nagród i zasad uczestnictwa. Nie zwlekaj, pobierz regulamin i bierz udział w naszym ekscytującym konkursie już teraz!

We Light Up Warsaw

Jak zmieniła się Warszawa?