Stoisko główne

Od 30 lat jesteśmy obecni na rynkach międzynarodowych, co w połączeniu z branżowym know – how sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych w innowacyjnym podejściu do rozwiązań oświetleniowych. Chętnie wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie w pracy nad Twoim projektem. Dlatego odwiedź nasze stoisko, na którym:

Przedstawimy najlepsze rozwiązania oświetleniowe dedykowane m. in. powierzchniom: przemysłowym, biurowym, architektonicznym, sprzedażowym.

Stoisko oświetlenie publiczne

Inteligentne oświetlenie to najłatwiejsza droga do miasta przyszłości. Postaw z nami pierwszy krok. Chętnie pokażemy Ci, jak skutecznie zarządzać oświetleniem, niezależnie od posiadanej technologii i infrastruktury. Zapraszamy na nasze stoisko, na którym:

Zaprezentujemy najwyższej klasy rozwiązania oświetleniowe dedykowane: przestrzeni publicznej i projektom infrastrukturalnym.

Zaprezentujemy nasze wsparcie oraz szereg narzędzi i usług, na które możesz liczyć podczas realizacji swojego projektu od początku do końca jego trwania, gdyż wiemy, że nawet najwyższej jakości produkt to nie wszystko.

  • Zaprojektujemy i wyprodukujemy produkt, który Cię interesuje w taki sposób, by jak najbardziej odpowiadał wymaganiom Twojej realizacji oraz zapewniał jej ergonomię i był zgodny ze wszelkimi standardami.
  • Dopasujemy rozwiązania oświetleniowe do Twoich potrzeb: nasz dział customizacji chętnie pomoże Ci we wprowadzeniu modyfikacji do istniejących już rozwiązań, które oferujemy w naszym portfolio.
  • Możesz liczyć na wsparcie 14 zespołów projektowych i architektonicznych. Jesteśmy gotowi do współpracy przy każdym rodzaju projektu architektonicznego i na każdym jego etapie.
  • Uzyskasz także m.in.: modelowanie 3D, fotorealistyczne wizualizacje oraz dokumentację niezbędną do przeprowadzenia projektu.
  • Zapewnimy rozwiązania projektowe oparte o najbardziej popularne platformy projektowe funkcjonujące na rynku architektonicznym.

Dzięki naszej elastyczność i otwartości jesteśmy gotowi zapewnić Ci kompleksowe wsparcie przy realizacji nawet najbardziej wymagających projektów.

  • Pokażemy w jaki sposób nasi specjaliści ds. urbanistyki i projektowania oświetlenia na co dzień wspierają naszych klientów na każdym etapie projektu, doradzając w kwestiach najlepszych rozwiązań oświetleniowych.
  • Zaprezentujemy nasz autorski system LUG Urban: zaprojektowany i stworzony w celu monitorowania i zarządzania oświetleniem infrastrukturalnym oraz przyłączonymi do niego sensorami.
  • Wskażemy, jak zredukować koszty za oświetlenie w mieście nawet do 70% i oszczędzać na rachunkach za energię.
  • Pokażemy, w jaki sposób dzięki niezawodnym rozwiązaniom oświetleniowym możesz poprawić wizerunek swojego miasta, a także wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa jego mieszkańców.
  • Chętnie podzielimy się swoją wiedzą dotyczącą modelu finansowania oświetlenia w formie usługi.

LUG Light Factory
ul. Gorzowska 11
65-127 Zielona Góra
tel. 68 45 33 200
marketing@lug.com.pl

© 2019 LUG Light Factory  Polityka Cookie oraz ochrona prywatności