Perspektywa strategiczna 2023-2026 dla Grupy Kapitałowej LUG S.A.  Przyszłość, którą kreuje światło.

Poprzez światło kreujemy zrównoważone środowisko do życia i rozwoju dla lepszego jutra.

Nieustannie od 1989 sprawiamy, że nasze otoczenie jest nie tylko bezpieczniejsze, ale i przyjemniejsze do życia. Od 34 lat jasno stawiamy sprawy. Poznaj nas z nowej perspektywy!

Perspektywa strategiczna na lata 2023 – 2026

Wejdź z nami w świat innowacyjnego światła
OBEJRZYJ KONFERENCJĘ

Konkretnie i rzeczowo, krok po kroku dowiesz się wszystkiego o naszych celach i wartościach

Miasto pozytywnej Transformacji energetycznej!

Jesteśmy dumni, że uczestniczymy w pozytywnych zmianach infrastrukturalnych w Warszawie. W ramach dwóch kontraktów dostarczymy ponad 75 000 innowacyjnych opraw SAVA.  Wspólnie z miastem oświetlamy kilometry dróg, stacje metra, budynki te najmniejsze, jak i te najbardziej prestiżowe. Tworzymy różnorodne miejskie historie pisane światłem, dzięki którym miasto jest bliżej swoich mieszkańców!

Sprawdź jak to robimySprawdź jak to robimy
Od 34 lat jasno stawiamy sprawy.
Na całym świecie!

Obsługujemy ponad 75 rynków świata, codziennie dostarczając innowacyjne produkty i usługi oświetleniowe na całym świecie. Wspólnie ze wszystkimi Interesariuszami przedsiębiorstwa, tworzymy wydajny ekosystem współpracy, pozwalający skuteczniej niż kiedykolwiek sięgać po największe i najbardziej prestiżowe projekty. Pomagamy oszczędzać energię elektryczną i sprawiamy, że nasze otoczenie jest bezpieczniejsze oraz przyjemniejsze do życia. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Chętnie porozmawiam,
umów się na spotkanie online.

Grzegorz Harkot
Senior Product Manager

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Stwórz z nami Twoją najlepszą inwestycję!

Niezależnie, czy jesteś architektem, miejskim innowatorem, czy przedsiębiorcą – nasze produkty i usługi pozwolą Ci osiągnąć pełen potencjał światła przyszłości!

Perspektywa strategiczna

Wciąż na nowo, wspólnie z Partnerami, odkrywamy pełen potencjał światła, by w sposób zrównoważony dla środowiska – dla ludzi, zwierząt i roślin – oferować możliwie najlepsze produkty i usługi. Począwszy od koncepcji, aż po utrzymanie – jesteśmy dla Ciebie, by pomóc Ci w pełni zrealizować Twoje założone cele.

Cele strategiczne

Zrównoważony rozwój

Oferujemy pozytywną społeczną i środowiskową wartość dla naszych Partnerów. Wspieramy naszych Partnerów w generowaniu znaczących oszczędności i ograniczenia emisji gazów cieplarnianych. Wspieramy rozwój naszych Pracowników, ponieważ doskonale wiemy, że to od nich wszystko się zaczyna.

Transformacja na usługi

To przede wszystkim oferowanie Usługi Światła (LaaS), pełnego wsparcia projektowego w ramach usługi Lighting Consulting, wspierania Partnerów w ramach usług Customizacji i wszystkich usług powiązanych. Kompleksowo i całkowicie, od początku do końca – proponujemy skuteczne rozwiązania w szybko zmieniającym się świecie.

Innowacje jakości życia


Chcemy, by oświetlenie, które proponujemy, pozytywnie wpływało na końcowych użytkowników. Bierzemy pod uwagę potrzeby ludzi, zwierząt i roślin. Projektujemy i produkujemy oświetlenie, które jest zgodne z naturalnymi potrzebami wszystkich uczestników życia miejskiego. Właśnie dlatego stawiamy na Nature Centric Lighting (NCL).

Partnerstwa międzynarodowe

Oznacza budowanie brandu LUG na całym świecie w sposób świadomy i pełny. Dzięki takiemu podejściu, chcemy na co dzień być bliżej najważniejszych spraw naszych Partnerów, ponieważ wiemy, że rozumiejąc więcej, jesteśmy w stanie zaproponować najwyższą jakość.

Wejdź w świat innowacyjnego światła przyszłości

Pobierz e-booka i poznaj nas z nowej perspektywy!

  LUG S.A.

  ul. Gorzowska 11
  65-127 Zielona Góra

  E: kontakt@lug.com.pl
  T: + 48 68 45 33 200

  WIĘCEJ OD LUG

  ŚLEDŹ NAS     FACEBOOK     LINKEDIN    YOUTUBE

  LUG S.A. © 2022        Nota informacyjna RODO