Skip to main content

Dedykowane akcesoria, które zwiększaj bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 

Inżynierowie LUG Light Factory zaprojektowali pełną gamę akcesoriów dedykowanych pod rozwiązania z rodziny PURELIGHT LUG. Decydując się na rozwiązania UV-C do dekontaminacji poprzez dobór akcesoriów możemy podnieść dodatkowo poziom bezpieczeństwa oraz sprawić, że obsługa stanie się jeszcze prostsza.

Czujnik ruchu PIR

Urządzenia PURELIGHT LUG DIRECT oraz PURELIGHT LUG HYBRID dostępne są z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci czujnika ruchu PIR. Czujnik zapewnia wyłączenie się promienników zewnętrznych urządzenia zawsze wtedy, gdy w pomieszczeniu zostanie stwierdzony ruch.

Pilot zdalnego sterowania na podczerwień

Cała rodzina opraw PURELIGHT LUG dostępna jest w wersjach umożliwiających wygodne załączanie bez konieczności zbliżania się do urządzeń. W celu załączenia oprawy należy skierować sygnał pilota w kierunku urządzenia. Zasięg pilota umożliwia włączenie oprawy i bezpieczne oddalenie się od urządzenia.

Licznik czasu pracy

Cyfrowy licznik czasu pracy wyposażony w wbudowany przycisk umożliwia zliczanie liczby godzin pracy oprawy wyposażonej w źródła światła UV-C. To idealne rozwiązanie wdrożone z myślą o przestrzeganiu najwyższych standardów bezpieczeństwa i zachowania zdolności użytkowej specjalistycznych lampy promieniotwórczych.

Filtr gąbkowy

Dzięki precyzyjnie zaprojektowanemu systemowi filtracji powietrza oprawa zatrzymuje do 99,9% zanieczyszczeń m.in. alergeny, pyłki, kurz, lotne związki organiczne, a także nieprzyjemne zapachy. W połączeniu z promieniowaniem UV-C, które eliminuje bakterie, roztocza, wirusy i grzyby rozwiązania z rodziny PURELIGHT LUG FLOW zapewniają wyjątkową czystość i świeże powietrze w pomieszczeniu.

Stojak mobilny

Wszystkie oprawy PURELIGHT LUG możesz wykorzystać jako rozwiązanie mobilne. Podstawa jezdna oraz długi przewód zasilający pozwalają na łatwe przewożenie zamontowanej oprawy między stanowiskami lub pomieszczeniami.

Kratka ochronna

Kratka ochronna chroni promienniki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Prosty sposób montażu umożliwia wygodną wymianę promienników po upływie okresu ich żywotności.