Skip to main content

Poprzez członkostwo w OSSP i PFS LUG Light Factory chce aktywnie wspierać polską służbę zdrowia również w obszarze przeciwdziałania zagrożeniom związanym z SARS-COV19.

 

Z początkiem roku 2021 nasza firma LUG Light Factory dołączyła do grona Członków Wspierających Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych oraz została Członkiem Polskiej Federacji Szpitali. Są to dwie niezależne organizacje, których celem jest wspieranie polskiej służby zdrowia zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Nie od dziś wiadomo, że to personel medyczny stoi na pierwszej linii frontu walki z pandemią koronawirusa. Tym bardziej chcemy aktywnie wspierać polską służbę zdrowia, dzieląc się swoim doświadczeniem nie tylko w zakresie profesjonalnego oświetlenia obiektów medycznych, ale i w kwestii efektywnego wykorzystania rozwiązań UV-C do walki z bakteriami, grzybami i wirusami – w tym wirusem SARS-COV19.

Jako jeden z branżowych liderów technologii UV-C, dzięki wspieraniu OSSP i PFS możemy lepiej doradzać, jeśli chodzi o efektywne wykorzystanie tej technologii do walki z niebezpiecznymi dla życia i zdrowia mikroorganizmami. Ponadto, status Członka Wspierającego stwarza przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń w kwestii oczekiwań i potrzeb sektora medycznego. Wiedza ta jest nieoceniona, gdyż zależy nam, by polepszać standardy polskich szpitali, a co za tym idzie – przyczyniać się do polepszenia komfortu i bezpieczeństwa nie tylko pacjentów, ale i całego personelu medycznego.

W ciągu 30 lat funkcjonowania naszej firmy oświetliliśmy wiele placówek medycznych zarówno w Polsce (m.in. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zielonej Górze, Zakład Radioterapii; Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli; Szpital Wojskowy w Żarach), jak i za granicą (m.in. Poliklinika Uniwersytetu CEU w San Pablo, Hiszpanii; Szpital LHL w Oslo, Norwegii; Centre Hospitalier de Mouscron w Mouscron, Belgii).